Projekty

Během posledních dvou desítek let jsme již propojili spoustu odběratelů a výrobců. Zde pár příkladů různých projektů.

Strojní součásti

Nabízíme širokou síť dodavatelů v oblastí strojní výroby. S těmito firmami obecně spolupracujeme již léta a ověřili jejich kvalitu a spolehlivost. Jsme schopni zajistit kusovou výrobu i sériovou, přesné díly i jednoduché. A pokud ještě nemáme toho správného výrobce mezi našimi kontakty, najdeme ho, pokud možno v okolí, abychom výrobu mohli intenzivně doprovázet.

Exklusivní venkovní a interiérová svítidla

Více, než stotisíce námi dodaných svítidel našly své místo v domácnostech v Evropě i mimo ni. Exklusivní osvětlení s nadčasovým designem, se staroitalským vzhledem nebo moderním designem. Důraz je vždy na funkčnost a detail. Tento program vyrábíme v těsné spolupráci s nizozemskou firmou, která tato exklusivní svítidla vyvíjí a prodává. Už brzo po zahájení spolupráce jsme stali hlavním dodavatelem polotovarů i kompletních svítidel pro tohoto zákazníka. Ale podílíme se  taky ve vývoji nových výrobků. Na základě skici nového modelu od designerů vypracujeme vyrobitelný návrh nového produktu. Součásti svítidel necháváme vyrábět v tradičních českých výrobních podnicích, mimo jiné u kovotlačitele, sléváren a skláren. Při dokončení dostane svítidlo speciální povrchovou úpravu s patinou bronzu nebo oceli a hliníku , aby výrobek měl vzhled, který designer zamýšlel. ,. Neustále se rozšiřuje nabídka modelů, aby koncovým odběratelům bylo nabízeno stále něco nového.

Automobilový průmysl potřebuje malé specializované firmy a živnostníky.

Měli jsme tu příležitost, abychom prozkoumali tuto oblast díky nizozemské firmě, orientující se na přestavbu automobilů pro vozíčkáře. Jsme jejím dodavatelem sad komponent do systémů vyvinutých za účelem přestavby automobilů.

Jde o unikátní know how, které je kompatibilní a využitelné pro všechny druhy automobilů. Konkrétně se jedná o plechové díly a sváření, které dodáváme včetně povrchové úpravy, jako je kataforéze a prášková barva.

Spolupracujeme proto s firmami, zabývajícími se speciálním zpracováním plechu (řezání laserem, ohýbání). Další oblastí je zajištění dodávek zadních náprav a speciálních podvozků pro nízkopodlažní autobusy. Uskutečňujeme je na základě technické dokumentace dodané zadavatelem.

Návrat z Činy

Zajímavá je spolupráce se zákazníkem, který zadal výrobu v Číně, ale vrátil se kvůli problémům s kvalitou do Evropy, přesněji řečeno do Čech. Mezitím jsme se stali stálým partnerem tohoto zákazníka ve vývoji a výrobě široké škály výrobků, např. trezory na klíče, designové krby nebo venkovní stoly.