Naše služby

Zorganizujeme (nejen) pro zahraniční společnosti, které mají zájem o zadání výroby strojních součástí a montáže sestav v České republice, kompletní objednávání, kontrolu kvality a přepravu rozmanité škály produktů.

K tomu využíváme síť menších a větších výrobních firem, kterou neustále rozšiřujeme a udržujeme. Ověřujeme kvalitu dodávek, spolehlivost a cenovou dostupnost těchto dodavatelů. Tato sít se skládá z široké škály výrobců, mimo jiné specializované v obrábění, zpracování plechů, svařování, povrchových úpravách, odlévání a zpracování skla.

Naše práce končí až po kontrole a pečlivém zabalení všech objednaných dílů a po zajištění přepravy k zákazníkovi. Komunikujete s námi ve svém vlastním jazyce a tyto informace předáváme druhým partnerem v jeho jazyku. Jednáte se jako zákazník nebo dodavatel pouze s námi.

Kromě výroby můžeme také přispět k vývoji vašeho produktu. Na základě vašeho návrhu a v úzké spolupráci s vámi pro vás vyvineme váš nápad k návrhu připraveném na výrobu. K tomu používáme 3D CAD software SolidWorks.

Těšíme se na vaši poptávku!